Dzisiaj po upgrade do nowego FF niestety mój ulubiony addon do tabów przestał działać z powodu “niekompatybilności” z nową wersją. Próbowałem znaleźć coś podobnego, ale albo nie ma opcji “bocznego” paska tabów (tab mix plus), albo grupuje w jakimś głupawym drzewku i otwiera nowe karty w środku listy a nie na końcu i nie da się go zmusić do wyłączenia tego jak w Tree Style Tabs.

Czemu mi to przeszkadza ? Ano przy moim typowym łażeniu po sieci najpierw odpalam 10-20 stron z RSSów, w części z nich też klikam linki zwykle na tematy lużno ze sobą powiązane. Przy grupowaniu po witrynie z jakiej pochodzi link kończy się to paroma grupami zupełnie ze sobą niepowiązanymi z co 3 stroną nie przeczytaną więc nie można sobie kliknąć X i zobaczyć następną nieprzeczytaną stronę, przy zwykłym “wrzuć każdą nową zakładkę na koniec listy” można tak robić.

A do grupowania stron z tej samej domeny w zupelności wystarczy ColorfulTabs.

Ale do rzeczy, browser na about:config, klik prawym na listę, new -> boolean, w nazwie : extensions.checkCompatibility.3.6 a wartość na false restart i już można instalować Tab Kit ;]